menu back Ana sayfa İndirimli ürünler Müşteri hizmetleri Sipariş takip Sepetim Sıkça sorulan sorular İletişim
empty Üye ol Üye girişi
FİRMA PROFİLİ | ERİŞİM | ADIM ADIM SİPARİŞ | TELSİZ RUHSAT İŞLEMLERİ | BAYİLİK BAŞ VURUSU | HAVALE BİLDİRİM FORMU | TEKNİK SERVİS | İNSAN KAYNAKLARI 
FİRMA PROFİLİ

HAKKIMIZDA

01.12.2009
BOEL ELEKTRONİK ,1980 Yılında Elektronik ve Haberleşme alanlarında faaliyet göstermesi için firma sahibi Elektronik ve Haberleşme Mühendisi Nafiz ÇALIKOĞLU tarafından kurulmuştur.

Firma ismi Yıldız üniversitesini bitirmeden önce , ilk mezun olduğu Boğaziçi Üniversitenin ilk iki harften almıştır.

BOEL ELEKTRONİK kuruluş yıllarından bu yana ileri teknolojiye dayalı olarak sürekli bir şekilde ürün ve müşteri yelpazesini genişletmiştir.

Dünyanın ve Ülkemizin modern elektronik ve sistemler geliştiren,üreten ,tesis eden, pazarlayan ve satış sonrası hizmetleri yürüten entegre bir elektronik sanayii kuruluşu olan ASELSAN A.Ş nin Bölge temsilcilik ve bayiliğini alan firma olmuştur.

Telsiz satışının serbest bırakıldığı 1986 yılında o zamanın ismiyle Telsiz Genel Müdürlüğünden(TGM), sonraki ismiyle TELEKOMÜNİKASYON KURUMU ( TK) dan 2009 ismiyle Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) dan "Haberleşme Cihazları Bağımsız Bakım Onarım Yetki Belgesi"ni almış; KARADENİZ ve SAMSUN’ da İLK ve TEK ÖZEL kuruluşudur
.

2002 Yılından sonra bu alanda faaliyet göstermeye başlayan başka firmalarda bu belgeleri almışlardır.Firmamız ayrıca ASELSAN’ in Ürettiği Sivil Telsiz Haberleşme Cihazların YETKİLİ SERVİSİ olup şimdilik KARADENİZ’ de ve SAMSUN da ASELSAN’’in ve ASELSANNET'in TEK YETKİLİ SERVİSİDİR.

Firmamız Telekomünikasyon Kurumunun (TK) onaylamış olduğu laboratuarda marka ve model gözetmeksizin bakım ve onarımı yapabilmesi yetkisine sahiptir.

Hedefimiz , 3D (Dürüstlük-Disiplin-Devamlılık) kuralından ödün vermeden müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışmaktır.Resmi ve Özel kurumların ulusal gurur kaynağımız ASELSAN’ı ürünlerini tercih etmesi Ülkemizin ve bölgemizin kalkınmasına katkıda bulunmalarından son derece gururlu ve sevinçliyiz.

BOEL ELEKTRONİK olarak alarm ve güvenlik alanlarında da faaliyet göstermekteyiz.Merkez işyerimiz 200 m2 lik kendi mülkiyetinde faaliyet göstermekte olup haklı rekabet ortamında hep izlenen firma konumunda olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Kamu ve Özel Sektörün ASELSAN ürünlerini tercih
etmenin ilk ve haklı nedenlerden biri her zaman hizmette süreklilik olmasındandır.Kontrol ve denetleme
her zaman olmuştur.

27.EKİM.2006 tarihi itibariyle çoğunluk hissesi ve Genel Müdür Nafiz ÇALIKOĞLU'na ait BOEL MÜHENDİSLİK ELEKTRONİK HABERLEŞME SANAYİ ve TİC.LTD.ŞTİ. kurulmuştur.Kurumsallığa geçişle beraber ASELSAN Mamullerin ve ASELSANNET  YETKİLİ SATIŞ ile SERVİS'liğini , ALARM ve GÜVENLİK SİSTEMLERİN satışını yeni şirket tarafından yapılmaktadır.

19 ARALIK 2008 Tarihinde BİTEL HABERLEŞME SİSTEMLERİ İŞLETMECİLİĞİ LTD.ŞTİ, SAMSUN,TRABZON ve ERZURUM İllerindeTelsiz işletmeciliğ alanında faaliyet gösterecek yeni grub
şirketi kurulmuştur.

Diğer teknolojik ürüleri ile TURKCELL MAVİ NOKTA ve abonelik
hizmetleri şahsi Firmam BOEL ELEKTRONİK tarafından yapılmaktadır.

Her üç firmanın ortak
RESMİ İNTERNET SİTESİ  www.boel.com.tr  dir.

www.boelelektronik.com  adlı siteyi 01.10.2009 tarihinden sonra firmamız kullanmaya başlamıştır.

Ayrıca T.C  Türk Patent Enstitüsünden patenti alınmış ve Boel Mühendislik Elektronik Haberleşme San. ve Tic.Ltd.Şti.'e bağlı olarak www.buradahepsivar.com.tr  adlı elektronik ticaret alanında faaliyet gösterecek olan sitemiz açılmıştır.01.12.2009


WEB SİTELERİMİZ

www.buradahepsivar.com.tr

www.buradahepsivar.com 

www.burdahepsivar.com

www.boel.com.tr

www.bitel.com.tr

www.boelelektronik.com

www.boelshop.com

 

Üye girişi
E-Posta 
Şifre

Şifremi unuttum
Üye olmak istiyorum
Alt Menü 8

Bayi girişi
Bayi kodu 
Şifre

Şifremi unuttum
Alt Menü 15

Döviz kurları
  Kur
EURO:6,4383
TL:1,0000
USD:5,8086
Alt Menü 10

Haberler
Alt Menü 9

BOELMÜH

 
FİRMA PROFİLİ | ERİŞİM | ADIM ADIM SİPARİŞ | TELSİZ RUHSAT İŞLEMLERİ | BAYİLİK BAŞ VURUSU | HAVALE BİLDİRİM FORMU | TEKNİK SERVİS | İNSAN KAYNAKLARI 
BOEL MÜHENDİSLİK ELEKTRONİK HAB.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ
Banka Seçenekleri
Sitedeki Aktif Kullanıcı Sayısı: 3 Toplam Ziyaretçi Sayısı: 1746907

boel@boel.com.tr   destek@buradahepsivar.com.tr
TEL:0.362.432 4 666 * 0.546 432 4 666*Fax:0.362.432 3 161
Web sayfamızdaki fiyatlar ile mağazalarımızdaki fiyatlar farklılık gösterebilir. Fiyatlarımız web üzerinden satışlar için geçerlidir.

e-ticaret neticaret eticaret